Harmonizuojančių garsų vakaras

Ateini. Patogiai, šiltai įsitaisai. Atsipalaiduoji ir klausai.
Tai viskas ką tau reikia daryti.
O toliau tave neša garsai.

Paprastai Gongo Maudynių metu gulima, mus pasiekia Gongo garso energija, kuri sklinda iš grojančio Gongo ir praeina per visą mūsų nervinę sistemą, atverdama, išlaisvindama ir pakartotinai įkraudama visą protą, kūną ir sielą nauja energija. Jau nuo pirmųjų Gongo dūžių, prasidėjus Maudynėms, mes turime galimybę išsilaisvinti nuo savo nuolatinės stebėjimo ir mąstymo būsenos, kurią kontroliuoja protas.Neigiamos emocijos ir chaosas yra sustabdomi, pašalinamas vidinis pasipriešinimas ir atkuriamas mūsų darnus vidinis rezonasas.
Gongų ir kitų archajiškų, bei šiuolaikinių instrumentų poveikis ir svarbiausias seanso tikslas - organizmo harmonijos sugrąžinimas, kūno bei nervų sistemos atpalaidavimas ir įvedimas į gilios relaksacijos būseną.

Šiuolaikiniam, skubančiam, įtampoje gyvenančiam žmogui, tai galimybė sustoti, nusiraminti, pailsėti, įsiklausyti į save ir skatinti savigydos procesus.

Galinga Gongų jėga, subtilus dubenėlių skambesys, užburianti fleitos melodija, paslaptinga okarina, melodinga Šruti, džiaugsmingi koši varpeliai, Šamaniškas būgnas ir dambrelis, vėjo ir jūros harmoniją kurią ocean drum, jaukiai maudo lietuje lietaus lazda...
Visi šie instrumentai kuria Tavo magiška pasaulį, kaskart kitokį, Veda ten kur dar niekad nebuvai...

Ar ne smalsu kur keliausi šį kartą?

 
Trukmė apie 1-1.5 val.

Kovo 23 d. (V-ienį) 19:00 val.
Kaina 10 eurų.
Labai prašome pranešti apie ketinimą dalyvauti SMS +370 63153302 arba el.paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

20180209 143333